KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12387011
nr 1238 7011
1700-tal, Italienskt landskap. Olja på duk, uppfodrad duk, 59x78 cm
Utrop:
7.000 kr
Såld:
16.500 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:59:21
6.000 kr
6.600 kr
7.200 kr
7.400 kr
10.500 kr
11.000 kr (Budbetjänt)
16.000 kr
- Klassiska
25 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska